Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відсвяткували Європейський день мов

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відсвяткували Європейський день мов

26.09.2013 11:37 Економіко-правничий коледж

25 вересня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулося підбиття підсумків тижня іноземних мов, присвяченого святкуванню Європейського дня мов.

Протягом десяти днів студенти змагалися у різних конкурсах, демонструючи свій рівень володіння англійською мовою. Так, в олімпіаді з англійської мови серед студентів 1 курсу перше місце виборола Марія Полтавська, а серед студентів 2 курсу – Владислав Проценко. Під час конкурсу малюнків на тему «Моє улюблене слово іноземною мовою» перемогу здобули студенти ЕПК Оксана Калініна (у номінації «handmade») та Ольга Мішевська (у номінації «computer made»).
Також серед студентів коледжу був проведений конкурс стінгазет на тему «Найцікавіші факти Європейських країн», у якому перемогли Валерія Литвин та Катерина Готфрід. У конкурсі презентацій та міні-фільмів «Україна у Європі» найкращою була визнана робота Вікторії Карпової.
Окрім того, серед студентів провели конкурс на декламування віршів та виконання пісень англійською мовою. У ньому перемогу здобула Юлія Бадло, яка для участі у конкурсі написала вірш англійською мовою. І, насамкінець, студенти продемонстрували свій рівень володіння англійською мовою під час брейн-рингу. Перемогу в ньому здобула команда «Moonshine», до складу якої увійшли студенти 3 курсу спеціальності «Організація виробництва».
Під час урочистого підбиття підсумків тижня іноземних мов ведуча заходу – голова циклової комісії іноземної мови у ЕПК Вікторія Клауснітцер - подякувала студентам за активну участь та гарну роботу. Право вручити грамоти та пам’ятні подарунки переможцям конкурсів було надано заступнику директора ЕПК із виховної роботи Інні Кириловій.
Нагадаємо, що Європейський день мов у всій Європі святкується 26 вересня. Його мета – підвищення рівня міжкультурного і міжмовного взаєморозуміння, демонстрація мовного багатства та культурного різноманіття жителів Європи, стимулювання жителів Європи вивчати іноземні мови як у школі, так і протягом усього життя.

Олена Ярошенко

Схожі новини