Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі ЗНУ стартували заходи до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

У Економіко-правничому коледжі ЗНУ стартували заходи до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

26.09.2013 11:54 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Тарас Шевченко

26 вересня викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу підготували захід, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, яке відзначатиметься 9 березня наступного року.

На початку свята до присутніх із вітальним словом звернулася заступник директора коледжу Олена Артеменко. Вона зазначила, що це не перший захід, присвячений творчості великого письменника та художника, - протягом року планується проведення низки зустрічей, приурочених дню народження Кобзаря.
Ведучими заходу виступили голова циклової комісії філологічних дисциплін Наталія Труш, викладачі коледжу Олена Коваль, Анна Грушанська та Анна Дорофєєва. Також на свято завітала завідувач гуманітарним відділенням ЕПК Олександра Данілкіна.
Студентка 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Анастасія Великоіван підготувала доповідь «Міф або реальність. Невідомий Тарас Шевченко». Вона розповіла присутнім про цікаві та маловідомі факти з життя письменника. А студенти коледжу продекламували уривки із поем та вірші поета. Усі охочі також мали можливість ознайомитись із виставкою книг письменника, яка розташована у філологічному залі Наукової бібліотеки ЗНУ.
Після завершення свята студенти коледжу взяли участь у мовно-літературному конкурсі імені Шевченка, переможець якого представлятиме коледж на обласному рівні.

Ксенія Назаренко

Схожі новини