Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На підготовчих курсах ЗНУ розпочалися заняття

На підготовчих курсах ЗНУ розпочалися заняття

02.10.2013 14:31 ЗНУ Підготовчі курси

30 вересня в актовій залі другого навчального корпусу ЗНУ відбулися перші збори слухачів підготовчих курсів ЗНУ.
Майбутні абітурієнти та їхні батьки прийшли до нашого вишу з метою отримати необхідну інформацію про роботу підготовчих курсів, дізнатися про переваги навчання у Запорізькому національному університеті, ознайомитися з переліком факультетів та напрямів підготовки.

Під час зборів завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко докладно розповіла про матеріально-технічну базу, кадровий потенціал, освітні можливості нашого вишу. Також вона зупинилася на перспективах подальшого працевлаштування випускників ЗНУ, розповіла про факультети та напрями підготовки, за якими навчають в університеті.
Детально Ірина Миколаївна зупинилась на графіку роботи підготовчих курсів, можливостях підготовки та проходження основних сесій ЗНО, особливостях вступної кампанії 2014 року. Адже університет зацікавлений у якісній підготовці абітурієнтів, що надалі гарантує високі показники у навчанні його студентів.
Вкотре вона наголосила на необхідності сумлінного навчання абітурієнтів у школі, адже середній бал атестату впливає на остаточну суму балів під час конкурсу при вступі до університету.
Присутні на заході мали можливість поставити запитання фахівцям підготовчого відділення та отримати вичерпні відповіді.

Схожі новини