Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На підготовчих курсах ЗНУ розпочалися заняття

На підготовчих курсах ЗНУ розпочалися заняття

02.10.2013 14:31 ЗНУ Підготовчі курси

30 вересня в актовій залі другого навчального корпусу ЗНУ відбулися перші збори слухачів підготовчих курсів ЗНУ.
Майбутні абітурієнти та їхні батьки прийшли до нашого вишу з метою отримати необхідну інформацію про роботу підготовчих курсів, дізнатися про переваги навчання у Запорізькому національному університеті, ознайомитися з переліком факультетів та напрямів підготовки.

Під час зборів завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко докладно розповіла про матеріально-технічну базу, кадровий потенціал, освітні можливості нашого вишу. Також вона зупинилася на перспективах подальшого працевлаштування випускників ЗНУ, розповіла про факультети та напрями підготовки, за якими навчають в університеті.
Детально Ірина Миколаївна зупинилась на графіку роботи підготовчих курсів, можливостях підготовки та проходження основних сесій ЗНО, особливостях вступної кампанії 2014 року. Адже університет зацікавлений у якісній підготовці абітурієнтів, що надалі гарантує високі показники у навчанні його студентів.
Вкотре вона наголосила на необхідності сумлінного навчання абітурієнтів у школі, адже середній бал атестату впливає на остаточну суму балів під час конкурсу при вступі до університету.
Присутні на заході мали можливість поставити запитання фахівцям підготовчого відділення та отримати вичерпні відповіді.