Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбулася посвята першокурсників у студенти

На біологічному факультеті ЗНУ відбулася посвята першокурсників у студенти

02.10.2013 16:13 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет студентська рада свято

На біологічному факультеті Запорізького національного університету відбулася урочиста посвята у студенти першокурсників. Захід організували активісти студентської ради біологічного факультету.

Ведучими заходу виступили студенти 2 курсу Денис Білоконь та Катерина Шеремет. На початку заходу до першокурсників звернулася асистент кафедри хімії, заступник декана біологічного факультету з виховної роботи Оксана Ткачук, яка привітала всіх зі вступом на біологічний факультет ЗНУ, побажала успіхів і досягнень у навчанні та творчості.
Захід продовжився виступами учасників святкового концерту. Після урочистої частини старші колеги та представники студентської ради біологічного факультету організували для першокурсників розважальний квест. Студенти всіх спеціальностей розбилися на п’ять команд, яким видали різні завдання на логіку та уважність. Представники студентської ради перевіряли вміння першокурсників орієнтуватися в студмістечку ЗНУ. Після завершення квесту студенти отримали солодкі призи.
Після церемонії посвяти у студенти першокурсники запускали у небо повітряні кульки, на яких вони писали свої найзаповітніші бажання. Відтепер вони дійсно здобули статус студентів, доєднавшись до великої та дружньої родини біологічного факультету.

Схожі новини