Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП поздоровили своїх викладачів із Днем працівника освіти

Студенти факультету СПП поздоровили своїх викладачів із Днем працівника освіти

04.10.2013 15:06 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології свято

4 жовтня студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ привітали своїх викладачів із Днем працівника освіти. Окрім квітів до свого професійного свята співробітники факультету отримали в подарунок щирі привітання, цікаві концертні номери і гарний настрій.

Ведучі заходу – студенти 3 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво» Ганна Ткаченко й Іван Острівний – від імені всіх студентів привітали декана факультету Ольгу Пономаренко, завідувачів кафедр та викладачів зі святом та подякували їм за натхненну працю і мудрість.
До цих привітань приєдналась і декан факультету Ольга Пономаренко, зазначивши, що на факультеті, безумовно, працюють найкращі викладачі, які заслуговують на найщиріші привітання та побажання. Також Ольга Вікторівна, звернувшись до студентів, зазначила, що це – й їхнє свято, адже серед них багато майбутніх педагогів. І навіть тим із них, хто не стане у майбутньому викладачами, на думку Ольги Вікторівни, усе одно доведеться застосовувати у житі педагогічні навички.
Під час невеличкої концертної програми студенти 2 і 4 курсів напряму підготовки «Театральне мистецтво» подарували викладачам свої вокальні та хореографічні привітання та жартівливі сценки. Із піснями-поздоровленнями під час музичної перерви також виступили студентка напряму підготовки «Соціальна педагогіка» Анастасія Суслова і студент кафедри акторської майстерності Євген Славінський.
Викладачі висловили захоплення концертом і подякували своїм студентам за чудове привітання.

Таміла Тарасенко