Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відсвяткували професійне свято - День юриста

На юридичному факультеті ЗНУ відсвяткували професійне свято - День юриста

09.10.2013 09:44 Все Факультети Юридичний юридичний факультет свято

8 жовтня студенти та викладачі юридичного факультету ЗНУ відсвяткували День юриста. Особливим цей день став для першокурсників, адже це – їх перше свято, пов'язане з майбутньою професією.

Почесний гість заходу - перший проректор ЗНУ Олександр Бондар - побажав студентам юридичного факультету зустріти у стінах Запорізького національного гарних викладачів і надійних друзів, а викладацькому складу факультету – зберігати мудрість та гідно нести високе звання освітянина.
Ведучі свята – студенти юридичного факультету Дмитро Муринюк й Анна Швидка – нагадали присутнім на заході, що професійне свято всіх юристів України з’явилося у календарі України згідно з Указом Президента від 16 вересня 1997 року.
Майбутні правники, які протягом минулого навчального року брали активну участь у громадському та культурному житті факультету, отримали подяки та дипломи. Окрім того, до професійного свята – Дня юриста – увесь науково-педагогічний та студентський склад юридичного факультету отримав подяку від Запорізької обласної державної адміністрації за підписом голови Олександра Пеклушенка.
Свято закінчилося гімном юристів у виконанні студентки 4 курсу Олександри Маслової у супроводі студентів-першокурсників. Також усі присутні зробили загальне фото на згадку.

Ольга Попова,
юридичний факультет

Схожі новини