Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Роман Агаєв - чемпіон України з армспорту

Студент юридичного факультету Роман Агаєв - чемпіон України з армспорту

09.10.2013 14:35 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

4-6 жовтня у Севастополі проходили змагання на Кубок України з армспорту. До Севастопольського національного технічного університету, на базі якого відбувся захід, приїхали понад 200 спортсменів із 17 областей країни. У тому числі – студент 4 курсу юридичного факультету Роман Агаєв.

За результатами змагань команда Запорізької області завоювала 7 медалей (із них - 3 бронзові, 3 срібні та 1 золота) і посіла 5 місце в загальному рейтингу. А студент ЗНУ Роман Агаєв в категорії 55 кг завоював срібну медаль у змаганнях на праву руку та одержав перемогу Кубка України на ліву руку. Саме Роман виборов єдину для Запорізької області золоту медаль.