Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень історії та права в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

Тиждень історії та права в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

11.10.2013 15:43 Економіко-правничий коледж

7 жовтня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету розпочався тиждень історії та права. Протягом усього тижня студенти 1-4 курсів брали активну участь у різних заходах, модераторами яких виступили викладачі коледжу Дар’я Омельченко, Максим Носик, Вікторія Буличова, Марія Іщенко та Михайло Волобуєв.

Розпочався тиждень історії та права з колоквіуму на тему «Міжнародно-правові відносини у контексті «сирійської кризи» 2013 року», а також презентацією історико-правових газет-плакатів.
8 жовтня в ЕПК відбулося засідання круглого столу за темою «Конституційні права і свободи людини та громадянина», присвячене святкуванню Дня юриста. Також була проведена олімпіада з історії та права, під час якої студенти отримали можливість продемонструвати свої знання.
Також у рамках тижня історії та права студенти ЕПК спеціальностей «Правознавство» і «Фінанси та кредит» відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей і ознайомилися з його експозиціями.
9 жовтня студенти ЕПК спеціальностей «Правознавство», «Розробка програмного забезпечення», «Видавнича справа та редагування» і «Організація виробництва» взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника воїнам Радянської Армії – визволителям міста Запоріжжя – у рамках святкового заходу до 70 річниці визволення Запоріжжя від німецьких загарбників. З нагоди цього свята викладач коледжу Михайло Волобуєв провів для студентів тематичну лекцію. Також був проведений конкурс презентацій на тему «70-річчя визволення Запорізького краю від німецьких загарбників».
Сьогодні у коледжі проходять диспут на тему «Феномен українського козацтва у зарубіжних історичних джерелах», конкурс-виставка на тему «Військові нагороди моєї сім’ї: спадок Великої Вітчизняної війни», а також нагородження найактивніших учасників тижня історії та права.

Олена Ярошенко