Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ - учасник Чемпіонату України з вітрильного спорту

14.10.2013 15:21 Економіко-правничий коледж

З 30 вересня по 6 жовтня у м. Севастополь на базі яхт-клубу «Юг» тривав Чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми.

У регаті взяли участь яхтсмени з усіх областей України. Загалом, на дистанцію перегонів, яких за час змагань проводять до дванадцяти, виходило понад двісті яхт восьми класів.
У складі команди від Запорізької області виступав віндсерфінгіст – студент 3 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Фізичне виховання» Владислав Баранник, який посів 3 місце на чемпіонаті (яхти класу 470).

Олександра Данілкіна