Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось тестування з німецької мови

У ЗНУ відбулось тестування з німецької мови

14.10.2013 15:49 Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами німецька мова

12 жовтня у новому комп’ютерному класі (ауд. 105, 2 навчальний корпус ЗНУ) студенти ЗНУ проходили тестування з німецької мови onDaF. Щороку з метою підготовки наших студентів для участі у конкурсі на отримання стипендії від Німецької служби академічних обмінів DAAD наш університет відвідує лектор DAAD Антьє Крюгер (м. Дніпропетровськ).

Вже майже п’ять років Антьє допомагає нашим студентам не лише із проходженням тестувань, але й консультує їх, відповідає на питання стосовно заповнення анкет, підготовки пакета документів на програми обмінів.
За результатами конкурсу кожного року щонайменше два студенти ЗНУ отримують стипендію DAAD на навчання. Літом 2013 року студентка факультету іноземної філології Катерина Балдіна та студентка факультету СПП Катерина Гільдібрандт навчались протягом місяця на мовних курсах у Німеччині за рахунок стипендії.
Цьогорічний конкурс вже розпочався і триватиме до середини листопада 2013 року. За детальною інформацією щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (каб.26, 1 навчальний корпус ЗНУ).

Схожі новини