Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбувся перший у цьому році семінар для вчителів

На біологічному факультеті ЗНУ відбувся перший у цьому році семінар для вчителів

16.10.2013 13:29 Все Факультети Біологічний ЗНУ біологічний факультет

16 жовтня на базі біологічного факультету Запорізького національного університету відбувся семінар для вчителів з усієї Запорізької області, під час якого представники нашого ВНЗ провели кілька лекцій з біології та хімії. Організаторами заходу виступили біологічний факультет Запорізького національного університету та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Запорізької обласної ради (ЗОІППО ЗОР).

Наш університет співпрацює з ЗОІППО ЗОР та проводить різні науково-методичні заходи для вчителів уже 3 роки. У цьому році це - перший семінар, та протягом навчального року планується проведення більш як 10 подібних заходів.
На початку семінару до присутніх звернувся к.б.н., доцент Валерій Горбань. Він розповів про профорієнтаційну роботу біологічного факультету та університету в цілому.
На семінарі свої доповіді представили декілька науковців біологічного факультету ЗНУ. Про «Сучасні досягнення у науці біології та хімії» розповіла декан біологічного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик. Із лекцією «Синтетична теорія еволюції» виступив к. б. н., доцент Олександр Корж. Свою роботу «Сучасні теорії будови органічних сполук: перспективи розвитку органічного синтезу» представив доцент кафедри «Хімія» Михайло Завгородній. Учасники засідання обмінювалися досвідом, власними напрацюваннями – матеріалами та дослідженнями.
Після завершення семінару для делегації вчителів була проведена екскурсія лабораторіями факультету, де вони мали можливість ознайомитись із новими методами та методиками досліджень у біології та хімії, а також із принципами роботи з технологічним обладнанням. А також екскурсія до Зоологічного музею біологічного факультету ЗНУ, де директор музею Олександр Коротя ознайомив присутніх із найцікавішими експонатами.
Куратор групи вчителів старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природно-математичних дисциплін ЗОІППО ЗОР Світлана Дехтяренко зазначила, що завдяки співпраці з нашим університетом представники ЗОІППО ЗОР сьогодні на 6 місці у рейтинзі Загальноукраїнської олімпіади з хімії - цього року охочих узяти у ній участь 8 осіб, порівняно з минулорічним показником - 4 охочих. А представники нашого університету – декан біологічного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик, та доценти кафедри «Хімія» Тамара Панасенко, Ольга Луганська, Олександр Брашко, Вікторія Перетятько та Михайло Завгородній - входять до складу журі Обласної олімпіади з хімії.

Ксенія Назаренко

Схожі новини