Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у профорієнтаційній акції «Абітурієнт»

Представники ЗНУ взяли участь у профорієнтаційній акції «Абітурієнт»

22.10.2013 14:47 ЗНУ профорієнтаційна робота

Традиційно восени Вільнянський районний центр зайнятості спільно з обласним центром зайнятості проводять профорієнтаційну акцію «Абітурієнт». У цьогорічному заході, який відбувся наприкінці жовтня, взяли участь учні 9, 10 та 11 класів шкіл Вільнянська та Вільнянського району.

Відкриваючи захід, заступник голови Вільнянської райдержадміністрації та директор Вільнянського районного центру зайнятості наголосили, що головна його мета - надати інформацію про особливості працевлаштування молоді, попит на професії на ринку праці району, професійний вибір з урахуванням особистісних характеристик людини. Вони привітали майбутніх випускників шкіл району та висловили сподівання, що доля кожного з них складеться добре, а також побажали стати студентами навчальних закладів, отримати професії, знайти своє місце в житті. На зустрічі з випускниками були висвітлені такі питання: перспективи соціально-економічного розвитку району та ринку праці; перспективи працевлаштування; необхідність одержання відповідної освіти з урахуванням специфіки району; юридичні аспекти соціального захисту випускників.
Перед присутніми виступили представники навчальних закладів різних рівнів акредитації, які надали вичерпну інформацію про освітні послуги своїх установ.
Запорізький національний університет на заході представляла завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко. Під час свого виступу Ірина Миколаївна ознайомила гостей із матеріальним та кадровим потенціалом вишу, його освітніми можливостями, переліком факультетів, перспективами навчання та працевлаштування. Також вона запросила старшокласників на підготовчі курси. Слухачі курсів отримують можливість поглибити знання з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи, адаптуватися до умов навчання у вищому навчальному закладі, своєчасно отримати інформацію щодо реєстрації на ЗНО, проходження його основних сесій та особливостей вступної кампанії 2014 року.
Після закінчення офіційної частини представники вузів, коледжів, ліцеїв надали всім охочим додаткову інформацію та рекламно-інформаційні матеріали.
Всього в акції «Абітурієнт-2014» взяли участь близько 400 учнів, що свідчить про те, що старшокласники виважено підходять до вибору професії, адже мають бажання стати успішними та реалізуватися в житті.

Схожі новини