Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрито тестовий доступ до бази даних McGraw-Hill eBook Library

У ЗНУ відкрито тестовий доступ до бази даних McGraw-Hill eBook Library

30.10.2013 14:04 Наукова бібліотека міжнародна діяльність

У відповідності до реалізації міжнародного проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України “ELibUkr”» на 2013/2014 навчальний рік у Запорізькому національному університеті з 21 жовтня 2013 р. до 24 січня 2014 р. відкрито тестовий доступ до бази даних McGraw-Hill eBook Library платформи McGraw-Hill (США, Нью-Йорк).

McGraw-Hill eBook Library – база електронних книжок відомого наукового видавництва McGraw-Hill американського медіахолдингу The McGraw-Hill Companies, Inc., який займає позиції лідера в наданні інтерактивного цифрового контенту.
Електронна бібліотека орієнтована на потреби професійних і академічних кіл. Електронні книги об'єднані в тематичні колекції: бізнес, медицина, інженерні та комп'ютерні науки, відкрита університетська преса, посібники для студентів.
Колекція «Бізнес» включає зібрання за розділами: навички ведення бізнесу, кар'єрне зростання, менеджмент підприємств та малого бізнесу, фінанси й інвестування, управління персоналом і навчання, лідерство й управління процесами, нерухомість, продажі та маркетинг.
Колекція «Інженерні та комп'ютерні науки» включає зібрання за розділами: хімічне машинобудування, цивільне будівництво, обчислювальна техніка, побутова обчислювальна техніка, електрика й електроніка, промислове будівництво, машинобудування, стале (екологічне) будівництво й електроніка як хобі.
«Медична колекція» включає зібрання за розділами: підготовка до тестування з надання невідкладної допомоги, догляд, перша медична допомога.
Окремим зібранням представлені навчальні посібники та довідники для студентів із різних галузей знань.
Тип ресурсу – повнотекстовий, формат доступу – html, мова публікацій – англійська, види видань – книги, в т.ч., монографії та підручники, обсяг – понад 1050 назв, хронологічне охоплення – 2006-2014 рр.
Доступ з локальної мережі Запорізького національного університету за посиланням: http://www.mhebooklibrary.com, авторизація відбувається автоматично.
Провайдер також надає науково-педагогічним працівникам та студентам ЗНУ доступ до сайту McGraw-Hill eBook Library з комп’ютерів поза межами ЗНУ. Ім’я користувача та пароль для реєстрації надіслано деканам, на кафедри, керівникам структурних підрозділів ЗНУ, а також можна отримати в залі електронних ресурсів наукової бібліотеки (к. 126, ІІ навчальний корпус ЗНУ).
Підключення до ресурсів McGraw-Hill відбувається за графіком:
21 жовтня – 24 січня McGraw-Hill eBook Library
28 жовтня – 24 січня Access Engineering
4 листопада – 24 січня Access Medicine
11 листопада – 24 січня Всі спеціалізовані медичні ресурси (Anesthesiology, Surgery, Pediatrics, Pharmacy, Emergency Medicine, Physiotherapy - ЗНУ).
Електронні брошури для ознайомлення з ресурсами доступні за посиланням: https://drive.google.com/folderview?id=0B_HCt6DqYR2_TUJ0azBzZEN2ejg&usp=sharing
Інформація щодо тестового доступу Запорізького національного університету як учасника проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України „ELibUkr”» розміщена на сайті наукової бібліотеки http://library.znu.edu.ua та на сайті проекту http://www.elibukr.org.
За консультацією звертайтесь до координатора проекту, директора наукової бібліотеки Герасимової Валентини Олександрівни (ІІ навч. корпус, к. 215), тел.: 228-75-88, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua.
Запрошуємо науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів скористатися можливістю, наданою проектом «ELibUkr», і включити в джерельну базу навчальної та наукової діяльності видання McGraw-Hill eBook Library!

Валентина Герасимова,
Директор наукової бібліотеки,
координатор проекту ELibUkr

Схожі новини