Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному – 3 день «Танцювалього флешмобу»

У Запорізькому національному – 3 день «Танцювалього флешмобу»

30.10.2013 14:13 ЗНУ ЦКМР флешмоб

Уже третій день поспіль студенти перших курсів усіх факультетів ЗНУ демонструють свої таланти під час традиційного щорічного конкурсу флешмобів.

Ведучий заходу - студент математичного факультету Микола Копиловський – представив присутнім членів журі конкурсу - директора Центру культурно-масової роботи Юлію Янько, художнього керівника центру Андрія Бондаренка та керівника хореографічної студії D.A.L.S. Ірину Василенко. Також він акцентував увагу присутніх на тому, що під час виступів учасників буде відбуватися благодійний збір коштів для студентів нашого вишу, які потребують допомоги.
Сьогодні власні виступи підготували представники факультету соціології та управління, філологічного та фізичного факультетів, а також Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Феєричні виступи учасників містили елементи акробатики, сучасного танцю – даб-степу та брейк-дансу, супроводжувалися виступами велосипедистів і т.д. Усі виступи супроводжувалися гучними оплесками глядачів, вболівальники підтримували своїх улюбленців веселими плакатами та повітряними кульками.
Представники ЦКМР зазначили, що в результаті благодійної акції сьогодні було зібрано близько 250 грн.
Завтра свої виступи демонструватимуть представники факультету іноземної філології, юридичного та економічного факультетів ЗНУ.

Ксенія Назаренко