Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перше місце Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед ВНЗ – за командою Запорізької області

30.10.2013 10:11 Спорт перемога

У суботу, 19 жовтня, в Запоріжжі у спортивному комплексі ЗНТУ відбувся чемпіонат України 2013 року зі спортивної аеробіки серед вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації. Як завжди - потужно і яскраво - виступила збірна ВНЗ Запорізької області, у складі якої відзначилися й студенти-спортсмени Запорізького національного університету.

Команда під керівництвом тренерів Олени Черненко (канд. наук з ф.в.с., старший викладач кафедри ОПС) й Бориса Кокарева (ЗТ України, аспірант ЗНУ 2 року навчання) не залишила конкурентам жодного шансу в категорії аеро-денс та була другою серед спортивних груп. Усього кілька десятих відокремило срібних призерів, групу ЗНУ, від заповітних золотих медалей. Третє місце у сучасному силовому багатоборстві «Strnflex» здобув досвідчений Ігор Давиденко (факультет фізичного виховання).
І в результаті - збірна команда Запорізької області посіла заслужене перше загальнокомандне місце з відривом від найближчих конкурентів, збірної Сумської області, більш ніж на 100 очок.
Варто зазначити, що серед учасників збірної команди були не лише студенти факультету фізичного виховання. Окрім Євгенії Федориної, Діани Сушко, Анастасії Чернявської, Євгенії Осетинської та Алли Гордієнко, представниць цього факультету, золоті медалі чемпіонату отримали Христина Луговська (факультет СПП), Діана Бабкіна (юридичний факультет), Світлана Острогляд (біологічний факультет). Щиро вітаємо спортсменів і тренерів з перемогою!