Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сватьєва Андрія В'ячеславовича з успішним захистом докторської дисертації вітає колектив Запорізького національного університету!

30.10.2013 15:17

Колектив Запорізького національного університету та факультету фізичного виховання вітає завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту, заслуженого тренера України з академічного веслування Андрія В'ячеславовича Сватьєва з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Андрій В'ячеславович нагороджений медалями «За розвиток Запорізького краю» і «За трудову доблесть», є тренером срібного призера Всесвітньої універсіади в Казані Олександра Надтоки.
Бажаємо Андрію В'ячеславовичу наснаги у професійній діяльності, подальших звершень, успішної реалізації всіх планів і задумів!