Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався новий сезон відкритої ліги КВК на Кубок ректора

У ЗНУ розпочався новий сезон відкритої ліги КВК на Кубок ректора

31.10.2013 13:03 КВК Кубок ректора Центр культурно-масової роботи

30 жовтня у Запорізькому національному університеті стартував новий сезон відкритої ліги КВК на Кубок ректора. Урочисте відкриття Фестивалю КВК стало справжнім подарунком від організаторів заходу – Центру культурно-масової роботи та Студії КВК ЗНУ – усім шанувальникам цієї гри.

Цього разу на сцену вийшли 10 команд із Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету та Запорізького авіаційного коледжу. Перед глядачами та членами журі свої таланти демонстрували команди «Конь на Е5» (Економіко-правничий коледж ЗНУ), «По-домашнему» (ЗНТУ), «Сандали» (ЗНТУ), команди «Юридический факультет», «Комуналка» (ЗНТУ), «Банан» (факультет журналістики ЗНУ), «Дуб, дерево, сосна» (ЗНТУ), «Безысходность» (ЗНУ), «Какая разница?» (збірна ЗНТУ й Авіаційного коледжу), «Юніверс» (ЗНУ).
Цього разу перед гравцями стояло трохи спрощене завдання: згідно із правилами, сезон розпочався зі своєрідного знайомства - жодна з команд за підсумками гри не залишила змагання, усі вони й надалі боротимуться за Кубок ректора. А от ті команди, чиї виступи найбільше сподобалися глядачам і журі, отримали по 0,2 і по 0,1 бала, які у подальшому можуть мати вирішальне значення для їх перемоги.
Та все ж, усі КВН-щики - як досвідчені, так і ті, хто вперше вийшов на цю сцену, - намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним. Студентське життя,відносини у родині, віртуальне спілкування, актуальні для нашого міста соціальні проблеми – це далеко не повний перелік тем, які гравці обрали для того, аби продемонструвати глядачам свої акторські, вокальні й хореографічні здібності та почуття гумору.
Глядачі гучними оплесками підтримували виступи всіх команд. Так само позитивно оцінило жарти і професійне журі у складі учасниці команди КВК «ФІФА», фіналістки Кубка мера, чемпіонки Кубка мера у складі команди «Проспект Металургів», учасниці Кубка Президента 2012 р. Ольги Нестеренко, випускника ЗНУ, автора та учасника команди КВК «Збірна ЗНУ», дев’ятиразового фіналіста Кубка ректора ЗНУ Артема Пшеничного, чемпіона Відкритої запорізької ліги з КВК Олексія Єнютіна, автора й учасника команди КВК «Збірна ЗНТУ» Ігоря Лисенка й голови журі, автора команди «Харьковские менты» - учасниці Вищої Ліги КВК, проректора з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки Класичного приватного університету Дмитра Єрмоленка.
Дмитро Олександрович навіть звернувся до незмінного ведучого КВК Олексія Савицького із проханням, аби їм дозволили присудити по 0,1 бала не двом, а відразу трьом командам.
У результаті по 0,1 бала отримали команди «Какая разница?», «Банан» і «Сандали», команди «Безысходность» та «Юридический факультет» - по 0,2 бала.
Також за кращий жарт відзначили команду «Юридический факультет». Призи за вдалі жарти отримали і переможці конкурсу серед глядачів, який влаштували організатори.

Таміла Тарасенко