Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту відбулося пленарне засідання конференції «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів»

На факультеті менеджменту відбулося пленарне засідання конференції «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів»

31.10.2013 13:24 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління конференція

31 жовтня на базі факультету менеджменту Запорізького національного університету розпочала роботу щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Уже вшосте науковий захід проходить у стінах ЗНУ. Організаторами зустрічі виступили Міністерство освіти і науки України, Запорізька міська рада, Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізький національний університет, Запорізька торгово-промислова палата та Донецький державний університет управління.

Загалом у конференції взяли участь 228 осіб – студенти, молоді вчені, - які представляли як наш виш, так і Луганський національний університет ім. Т. Шевченка, Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля та ін. Також на засідання завітали представники місцевих засобів інформації.
На початку заходу з привітальним словом до присутніх звернулися проректор з наукової роботи ЗНУ, професор Віктор Грищак та декан факультету менеджменту доктор філософських наук, професор Ірина Шавкун. Вони побажали учасникам засідання цікавих доповідей та результативних обговорень.
На пленарному засіданні з доповідями виступили в.о. директора з персоналу ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» Людмила Василега («Напрямки розвитку кадрового потенціалу підприємств металургійної галузі») та доктор економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій і логістики ЗНУ Наталія Гуржій («Міжнародний досвід комерціалізації наукових розробок вишами в контексті розвитку потенціалу регіону»).
Людмила Вікторівна розповіла про роль управління людськими ресурсами та розвитку кадрової політики в реалізації проектів зміни та покращення економічної діяльності компанії. Також вона запропонувала співпрацю студентам, які цікавляться інноваціями у галузі управління та розвитку персоналу на виробництві.
Наталія Миколаївна презентувала основні принципи та механізм комерціалізації вузівських інновацій, а також навела приклади комерціалізації та трансферу науково-дослідних розробок у інших країнах – США та країнах Європи.
Наприкінці пленарного засідання завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, кандидат наук з держуправління, доцент Дамір Бікулов нагадав учасникам конференції місце та час проведення засідань секцій. Усього передбачено роботу у 5 тематичних секціях: «Потенціал регіону й управління його розвитком», «Вплив зовнішньоекономічних зв’язків на розвиток регіону», «Логістичний потенціал регіонів», «Роль адміністрування бізнесу у формуванні ресурсного й економічного потенціалів регіону» та «Ділові комунікації як інструмент управління економічним потенціалом регіону».

Ксенія Назаренко

Схожі новини