Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний – серед учасників спеціалізованої виставки «Абітурієнт-2014»

Запорізький національний – серед учасників спеціалізованої виставки «Абітурієнт-2014»

08.11.2013 10:11 Профорієнтаційна діяльність виставка

7 листопада в приміщенні виставкового комплексу «Козак-Палац» відбулося урочисте відкриття спеціалізованої виставки «Ярмарок освіти». У рамках цього заходу проходили міжрегіональні спеціалізовані виставки: «Абітурієнт-2014», яку проводять у Запоріжжі вже уп’ятнадцяте, «Освіта за кордоном», що проходить утретє, та «День кар’єри», під час якої відбувалася зустріч потенційних роботодавців регіону з усіма охочими знайти чи змінити роботу.

Цього року взяти участь у заході «Абітурієнт-2014» виявили бажання понад 60 провідних українських та закордонних навчальних закладів, у тому числі – Запорізький національний університет. На виставці були представлені експозиції навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, бізнес-шкіл, навчальних центрів не тільки із Запоріжжя, Мелітополя, Дніпропетровська, Харкова та інших міст України, але й із Росії, Болгарії, Чехії та Швейцарії.
Організатором заходу виступила Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти і науки України, Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради і Запорізького обласного центру зайнятості.
Організатори заходу переконані, що виставка допоможе зробити правильний вибір не лише випускникам шкіл та їх батькам, але й фахівцям, які прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном, а також буде корисною для всіх учасників освітнього ринку - як майданчик для обміну досвідом та здобуття нових професійних знань.
Під час офіційної церемонії відкриття заступник міського голови м. Запоріжжя Юрій Каптюх особливо наголосив на важливості проведення таких спеціалізованих виставок, адже майбутні абітурієнти саме зараз мають зробити вибір, від якого залежатиме їхнє майбутнє. Також він подякував організаторам та учасникам заходу, окремо висловивши подяку керівникам запорізьких вищих навчальних закладів і профтехучилищ за те, що освіта у нашій області виходить на все вищий рівень і стає все більш конкурентоздатною на всеукраїнському і навіть на міжнародному рівнях.
В.о. директора департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Захарчук подякував організаторам заходу та висловив сподівання, що випускники міста й області скористаються можливістю ознайомитися з пропозиціями в галузі надання освітніх послуг та зроблять правильний вибір. До його привітань і побажань приєдналися директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Раїса Чухрай, директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дудник та помічник генерального директора, начальник управління справами адміністрації ВАТ «Запоріжсталь», віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал» Сергій Ільченко.
Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар подякував організаторам за надану можливість представити майбутнім абітурієнтам напрацювання нашого вишу. Також Олександр Григорович побажав представникам усіх вищих навчальних закладів у наступному році набрати талановитих студентів, які, після завершення навчання, стануть висококваліфікованими фахівцями та використають набуті знання задля процвітання рідного краю.
Також присутніх на заході привітали ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник, перший проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку Запорізького національного технічного університету Сергій Яримбаш, проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій Анатолій Мокій, проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки Класичного приватного університету Дмитро Єрмоленко та інші.
Ще однією особливістю цьогорічного «Ярмарку освіти» стало те, що у його рамках вперше проходила експозиція видань - учасників VIII Всеукраїнської виставки газетних видань молоді «Молодіжний акцент-2013». Голова наглядової ради АТ «Мотор Січ» Анатолій Малиш та заступник міського голови Юрій Каптюх нагородили її учасників, які перемогли у номінаціях «Шкільна преса», «Студентська преса» і «Молодіжна преса».
Спеціалізована виставка «Абітурієнт-2014» триватиме три дні – до 9 листопада. Вже у перший день її роботи було багато відвідувачів – майбутніх випускників та їх батьків, які завітали до виставкових стендів різних підрозділів нашого вишу. Окрім експозиції Запорізького національного університету, окремо презентували свої освітні можливості та досягнення коледжі нашого вишу – Економіко-правничий та Торговий, а також освітні центри та Українсько-швейцарський центр «Англійська для малюків» ЗНУ.
Завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко, співробітники підрозділів нашого вишу, викладачі та студенти ЗНУ ознайомили відвідувачів виставки з особливостями вступної кампанії-2014, а також розповіли про переваги навчання у Запорізькому національному. Також усі охочі отримали буклети університету і факультетів, профорієнтаційний випуск газети «Запорізький університет» і тестові зошити ЗНО за минулий рік, за допомогою яких абітурієнти зможуть перевірити рівень своїх знань і визначитися із майбутнім напрямом підготовки.

Таміла Тарасенко

Схожі новини