Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відкрили школу волонтерів

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відкрили школу волонтерів

08.11.2013 12:29 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології волонтерська діяльність

7 жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету розпочала свою діяльність школа волонтерів.

Заняття відбуваються на базі навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології, їх проводять спеціалісти Жовтневого відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також завідувач лабораторії Наталія Мамай. До роботи школи волонтерів залучені студенти 2 курсу напряму підготовки «соціальна педагогіка».
Запрошуються всі охочі спробувати свої сили в ролі волонтера!
Адреса школи: 8 навчальний корпус ЗНУ, вул. Гоголя, 118, ауд.101. Телефон для довідок: 62-71-39