Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочався тиждень української мови та літератури

11.11.2013 12:07 Економіко-правничий коледж олімпіада конкурс

11 листопада в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету розпочався тиждень української мови та літератури. Його організатори – викладачі і студенти ЕПК - приурочили цей захід до Дня української писемності та мови, який традиційно відзначається 9 листопада. Цього року урочисте відкриття тижня української мови у коледжі співпав із проведенням IV Всеукраїнської олімпіади з української мови.

У своєму привітальному слові заступник директора ЕПК ЗНУ з навчально-виховної роботи Олена Артеменко нагадала студентам 1-2 курсів коледжу - учасникам олімпіади, - що протягом тижня на них чекає багато цікавих заходів. Олена Вікторівна закликала всіх присутніх взяти в них активну участь, аби перевірити свій рівень знань з української мови та літератури. Також вона прочитала студентам відомий вірш Віктора Баранова «До українців», у якому йдеться про патріотизм і збереження рідної мови.
Студентка Економіко-правничого коледжу Юлія Бадло продекламувала власний вірш, присвячений пам’яті видатного українського поета і громадського діяча Тараса Шевченка. Студенти і викладачі, присутні на заході, висловили захоплення її виступом і нагородили Юлію гучними оплесками.
Також учасники заходу переглянули відеоматеріали, присвячені щорічному святу - Дню української писемності та мови, яке відзначається на вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.
Крім того, усі охочі могли ознайомитися із тематичною виставкою, підготовленою колективом Наукової бібліотеки ЗНУ, на якій були широко представлені навчальні посібники з української мови.
Після урочистостей впродовж трьох годин учасники олімпіади виконували письмові конкурсні завдання, аби продемонструвати свій рівень грамотності та вміння творчо підійти до виконання поставлених перед ними завдань. Перед початком змагання викладачі коледжу нагадали їм, що протягом трьох років студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ гідно представляли свій навчальний заклад у цій олімпіаді, і висловили сподівання, що і цього разу серед переможців конкурсу будуть і представники ЕПК.

Таміла Тарасенко