Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До свята мови в ЕПК провели гру для першокурсників «Мудрагелі»

До свята мови в ЕПК провели гру для першокурсників «Мудрагелі»

13.11.2013 13:22 Економіко-правничий коледж Мудрагелі

12 жовтня у рамках заходів, які до Дня української писемності та мови проходять цього тижня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ, відбулася традиційна мовно-літературна гра «Мудрагелі».

За звання кращого знавця української мови та літератури змагалися команди «Фізиків» та «Ліриків». До складу команди «Ліриків» увійшли студенти-першокурсники спеціальностей «Правознавство», «Соціальна робота» і «Видавнича справа та редагування». Групу конкурентів склали студенти спеціальностей «Розробка програмного забезпечення», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» і «Організація виробництва». До складу журі цього року увійшли викладачі коледжу та студенти з групи підтримки на чолі з завідувачем гуманітарного відділення ЕПК Олександрою Данілкіною. Представники групи підтримки не тільки вболівали за своїх гравців, а й у разі потреби надавали допомогу своїми відповідями.
Ведуча заходу - викладач української мови ЕПК Наталія Труш – на початку заходу оголосила умови гри. Далі вона ставила запитання командам-гравцям. До речі, питання гри були складені відповідно до навчальної шкільної програми та програми коледжу і мали продемонструвати рівень знань першокурсників з рідної мови, класичної української літератури та драматургії. За кожну правильну відповідь команди отримували «смайлики», за кількістю яких наприкінці гри й були визначені переможці. При цьому враховувалися як правильність відповідей, так і швидкість готовності команди.
Обидві команди мали пройти 8 етапів, серед яких були завдання на вміння скласти влучний девіз команди, вміння добирати синоніми до слів, бліц-опитування «Найкмітливіші літературознавці», а також складання пазлів та декламування відомих віршів українських класиків тощо.
Кращий результат продемонструвала команда «Ліриків», яка перемогла «Фізиків» із рахунком 27:23. Усі учасники гри отримали пам’ятні подарунки.

Олена Хлистун