Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректору ЗНУ Миколі Фролову та помічнику ректора Наталії Вороновій вручили Почесні грамоти виконавчого комітету Запорізької міської ради

Ректору ЗНУ Миколі Фролову та помічнику ректора Наталії Вороновій вручили Почесні грамоти виконавчого комітету Запорізької міської ради

18.11.2013 13:44 Запорізька міська рада волонтерська діяльність нагорода Почесна грамота

14 листопада заступник міського голови м. Запоріжжя Юрій Каптюх і начальник управління культури і мистецтв Запорізької міської ради Ірина Черниш в урочистій обстановці вручили Почесні грамоти виконавчого комітету Запорізької міської ради за підписом міського голови м. Запоріжжя Олександра Сіна ректору Запорізького національного університету Миколі Фролову та помічнику ректора з виховної роботи Наталії Вороновій.

Микола Олександрович і Наталія Валентинівна – представники єдиного вищого навчального закладу, який у той день відзначили на міському рівні за активну участь у підготовці та проведенні заходів із нагоди святкування Дня міста і Покровського ярмарку та 70 річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.
З цієї нагоди Наталія Воронова зазначила, що Почесні грамоти Миколі Олександровичу та їй вручили тому, що наш університет на загальноміських заходах представляла значна кількість студентів-волонтерів. Так, у «Весні на Зарічній вулиці» взяли участь 100 студентів. 80 представників нашого вишу взяли участь у святкуванні Дня міста. Також 40 представників факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ у якості волонтерів узяли участь у проведенні спектаклів під відкритим небом на острові Хортиці.
Наталія Валентинівна наголосила на активній участі в організації волонтерської роботи студентів нашого вишу начальника відділу виховної роботи Світлани Кондратенко, а також викладачів Юрія Костюка (факультет журналістики), Оксани Ткачук (біологічний факультет), Наталії Горло (факультет соціології та управління) й Андрія Кургузова (факультет менеджменту).
14 листопада відзначили багатьох представників організацій, які брали участь у проведенні заходів на міському рівні як з технічного боку, так і з організаційного. Проте серед навчальних закладів Запоріжжя Почесні грамоти за масову участь у святкуванні Дня міста, крім нашого вишу, отримали лише кілька запорізьких коледжів.

Схожі новини