Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменки ЗНУ вибороли «золото» VI Всеукраїнського турніру зі спортивної аеробіки «Кубок губернатора Сумщини-2013»

21.11.2013 13:27 Спорт перемога

16-17 листопада у СК Української національної академії банківської справи м. Суми відбувся VI Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки «Кубок губернатора Сумщини-2013». Уже традиційно у цьому представницькому турнірі, який зібрав команди з 12 міст України, виступали й наші студентки – збірна команда ЗНУ зі спортивної аеробіки під керівництвом викладачів кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидата наук із фізичного виховання та спорту Олени Черненко та заслуженого тренера України Бориса Кокарева.

У категорії «Аероденс» збірна ЗНУ у складі Діани Сушко, Євгенії Федоріної, Євгенії Осетинської, Анастасії Чернявської, Алли Гордієнко (студенток факультету фізичного виховання), Христини Луговської (студентки факультету соціальної педагогіки та психології), Діани Бабкіної (студентки юридичного факультету) та Світлани Острогляд (студентки біологічного факультету) виборола І місце.
Серед спортивних груп (усього - 5 учасників) за загальнокомандним заліком І місце посіли господарі турніру - команда Сум ДПУ, а наші спортсменки – на ІІ місці.
Вітаємо студенток та їх наставників із черговою спортивною перемогою!