Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ провели просвітницький тренінг на біологічному факультеті

22.11.2013 12:20 Юридичний факультет Біологічний факультет

21 листопада студенти юридичного факультету Запорізького національного університету – члени НТСА юридичного факультету та Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України – провели черговий просвітницький тренінг на тему «Людина і правоохоронні органи».

Цього разу майбутні юристи Дмитро Калниш, Анатолій Степашко, Дар’я Степанченко та Іван Шумейко завітали до студентів біологічного факультету. За традицією, захід відбувався у формі сценічних постановок на різні теми. Студенти біологічного факультету дізнались, як треба діяти при адміністративному чи кримінальному затриманні, обшуку житла, зупинці автомобіля співробітниками ДАІ, при підкиданні речових доказів.
Після моделювання запропонованих ситуацій організатори тренінгу провели бліц-вікторину для присутніх. Слухачі по черзі пропонували по одній пораді з приводу того, як варто себе поводити під час процедури складання протоколу. У результаті виявилося, що студенти біологічного факультету дуже добре засвоїли матеріал, а значить – зможуть його застосовувати у разі виникнення непередбачуваних ситуацій.
На початку грудня відбудеться черговий просвітницький тренінг від представників юридичного факультету, але вже на факультеті іноземної філології.

Іван Шумейко, юридичний факультет