Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося засідання круглого столу «Питання доцільності законодавчого закріплення четвертого покоління прав людини в Україні»

26.11.2013 12:30 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів круглий стіл

На юридичному факультеті Запорізького національного університету провели засідання круглого столу «Питання доцільності законодавчого закріплення четвертого покоління прав людини в Україні». Організатор заходу - Наукове товариство студентів та аспірантів.

До переліку питань, які обговорювали учасники засідання, увійшли: право на одностатеві шлюби, клонування, евтаназія, штучне запліднення, зміна статі.
Модератором заходу виступив заступник голови НТСА юридичного факультету Микита Жуков, який, відкриваючи засідання круглого столу, окреслив його тематику та представив присутнім почесних гостей заходу. Так, на засідання завітали доцент кафедри історії і теорії держави та права Олександр Ганзенко і старший викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов. Також у роботі круглого столу взяли студенти біологічного факультету ЗНУ Оксана Гуліна, Анастасія Рибалко та студент факультету економіки та управління ЗНТУ Мікаіл Асатрян.
Привітавши присутніх на засіданні, Олександр Ганзенко окреслив сучасний стан закріплення четвертого покоління прав людини в законодавстві України. Старший викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов у власному виступі зупинився на доцільності закріплення евтаназії та практиці її пасивної форми в сучасній Україні.
Студент 2 курсу юридичного факультету Віталій Зуєв розповів присутнім про право на зміну статі та порівняв зарубіжний та вітчизняний досвід у даному питанні.
Студенти біологічного факультету Оксана Гуліна та Анастасія Рибалко в свою чергу виступили з доповідями, тематикою яких були наслідки для здоров’я після операцій зі зміни статі.
Олександр Ганзенко, підбиваючи підсумки роботи круглого столу, зазначив, що четверте покоління прав людини є досить дискусійним поняттям.

Сергій Тяпкін,
секретар НТСА юридичного факультету