Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету ЗНУ розглянули перспективи розвитку агротуризму в Україні

Студенти економічного факультету ЗНУ розглянули перспективи розвитку агротуризму в Україні

27.11.2013 16:46 Все Факультети Економічний Економічний факультет засідання круглого столу

26 листопада на економічному факультеті Запорізького національного університету у рамках діяльності Студентської наукової проблемної групи кафедри «Фінанси та кредит» відбулося засідання круглого столу на тему «Управління проектами та агротуризм».

Організатором заходу виступила декан економічного факультету, професор Алла Череп, також в організації і проведенні засідання взяли участь активісти Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету – студенти 4 курсу Олександр Коробов, Сергій Медвідь і Майя Оніщенко.
На засідання круглого столу завітали заступник декана економічного факультету Андрій Линенко, викладачі економічного факультету - професор Володимир Бугай, кандидат економічних наук Олександр Лепьохін, доцент Тарас Шевченко та Ігор Пашков, провідний фахівець Науково-дослідної частини ЗНУ Світлана Доброскок, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Валентина Кучерук.
Із привітальним словом до присутніх на заході звернувся заступник декана економічного факультету, доцент Андрій Линенко. Він зазначив, що «легальний статус сільського туризму та агротуризму в Україні ще остаточно не визначений. Це складає проблему для розвитку цієї галузі, оскільки суб’єкти господарювання часто розуміють визначення сільського туризму по-різному і мають на увазі різні поняття. Також відсутність чіткого правового поля стримує створення економічної стратегії розвитку цього виду туризму і програм щодо його підтримки та допомоги».
Прикладом такої активної участі молоді у формуванні векторів розвитку агробізнесу стали наукові доповіді студентів Олександри Могильної, Маргарити Піун, Олександра Коробова, Анни Лукашенко, Миколи Вернидуба, Надії Ланчковської, Костянтина Крючкова, Дар'ї Самойленко, Владислава Стащука, Сергія Медвідя та Катерини Євграшеної.
Під час обговорення зазначеної теми було наголошено, що сьогодні в Україні треба стимулювати розвиток зеленого туризму, адже він перебуває зараз лише на початковій стадії. Приєднання України, зокрема Запорізької області до розвитку агротуризму допоможе отримати додаткові джерела доходу, залучити до цієї галузі підприємців із сільської місцевості, що сприятиме розвитку інфраструктури села та збільшенню трудової зайнятості його мешканців у цілому.
По завершенні заходу Андрій Линенко зауважив, що «агротуризм – це сектор туристичної галузі, орієнтований на використання природних, культурно-історичних та інших ресурсів сільської місцевості і її специфіки для створення комплексного туристського продукту». За матеріалами засідання круглого столу буде видана монографія, до якої увійдуть роботи викладачів та студентів економічного факультету ЗНУ.

Олена Ярошенко,
Олександр Коробов,
голова НТСА економічного факультету

Схожі новини