Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ продовжуються заходи у рамках акції «Ми проти наркотиків!»

У ЗНУ продовжуються заходи у рамках акції «Ми проти наркотиків!»

28.11.2013 13:20 Здоров’я

Акція «Ми проти наркотиків!», організована студентською радою ЗНУ, стартувала в нашому виші 25 листопада тренінгом для волонтерів «Наркотики: причини та наслідки. Профілактика ВІЛ». Наступним заходом, проведеним у рамках акції, стала зустріч із представниками благодійного фонду «Сподівання».

27 листопада у стінах нашого університету відбулася презентація діяльності благодійного фонду «Сподівання». Його представники – Алеся Болута та Едуард Сацький – розповіли присутнім про основні аспекти роботи фонду. Головною метою організації є підтримка ВІЛ-позитивних людей та попередження розповсюдження цього захворювання.
Також перед студентами виступили представники інших благодійних організацій – від молодіжної громадської організації «Вільна молодь Запоріжжя» Ганна Дорошенко, від жіночої організації «Та, що дає життя» Юлія Муровенко та від громадської організації «Місто без наркотиків» Дмитро Липов. Вони розповіли про власний досвід вживання наркотиків, умови та обставини, за яких вперше спробували заборонене. Також вони назвали причини, які змусили боротися із згубною звичкою та припинити вживання наркотиків. Представники організацій розповіли про своє сьогоднішнє життя та проблеми, які досі ускладнюють їм життя через минулі помилки, адже дія наркотичних речовин на організм зберігається навіть після припинення вживання.
Після цього студенти мали змогу поставити запитання доповідачам.
На завершення зустрічі представники благодійних організацій закликали студентство ніколи не вживати наркотики та, по можливості, допомагати тим, хто вже є залежними, позбутися згубної звички.

Ксенія Назаренко