Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася робоча нарада представників ректорату зі студентським активом

У ЗНУ відбулася робоча нарада представників ректорату зі студентським активом

29.11.2013 13:16 Студентська рада ЗНУ ректор

28 листопада у Запорізькому національному університеті відбулася чергова робоча нарада представників ректорату нашого вишу з активістами Студентської ради ЗНУ. На зустрічі були присутні ректор Микола Фролов, проректор з АГЧ Сергій Кушнір, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, в.о. помічника ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, начальник Відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, заступник директора Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко, представники Студради ЗНУ та студентських рад факультетів і гуртожитків.

Голови студентських рад факультетів заздалегідь підготували список актуальних питань щодо організації навчального процесу та студентського життя, які хвилюють студентів нашого університету.
Так, студенти філологічного факультету звернулись до ректорату з проханням збільшити кількість книжок на художньому абонементі Наукової бібліотеки ЗНУ, адже деякі примірники є лише у одному екземплярі. Микола Олександрович підтримав це прохання та зазначив, що в університеті зараз працює робоча група, що розглядає питання всебічної модернізації Наукової бібліотеки.
Також студентів хвилює, у якій формі будуть проводитись заняття з англійської мови: як факультативні чи як частина навчального процесу. Микола Фролов зазначив, що зараз перед ректоратом стоїть завдання зробити ЗНУ регіональним європейським університетом, який зможе цілком задовольнити усі потреби студентів. Планується, що студенти будуть вивчати іноземну мову на кожному курсі як частину обов’язкової програми. Крім того, усі охочі зможуть вивчати іноземні мови ще й факультативно. Також ректор наголосив, що вже сьогодні в університеті були сформовані дві групи з вивчення англійської мови та одна – з французької, у яких навчаються викладачі ЗНУ.
Крім того, під час зустрічі Микола Олександрович зазначив, що у нашому університеті був активізований процес повернення студентів до аудиторій. Кожного дня представники Відділу з навчальної роботи перевіряють відвідування занять студентами ЗНУ. Вже сьогодні можна говорити про певні позитивні результати цієї роботи – показники відвідування занять студентами покращилися.
Окрім того, під час зустрічі були розглянуті питання щодо проведення ремонтних робіт у 6 корпусі та у спортивному залі 2 корпусу ЗНУ, налагодження та підключення Wi-Fi мережі в усіх корпусах університету, проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх абітурієнтів, тощо. Спільними зусиллями керівництва нашого вишу та представників господарської частини ЗНУ ці проблеми поступово вирішуватимуться.
У свою чергу, ректор Микола Фролов запитав про готовність гуртожитків ЗНУ до холодної пори року. Голови студентських рад гуртожитків перерахували всі роботи, виконані задля утеплення жилих приміщень, та проблеми, які треба вирішити у майбутньому.
Наприкінці зустрічі Микола Олександрович подякував студентському активу ЗНУ за досить змістовну розмову стосовно різних галузей життєдіяльності університету та пообіцяв, що усі виявлені проблемні питання будуть обов’язково вирішені керівництвом ЗНУ.

Олена Ярошенко

Схожі новини