Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Адміністративне судочинство та роль судді у ньому»

На юридичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Адміністративне судочинство та роль судді у ньому»

29.11.2013 15:05 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет круглий стіл

29 листопада на базі юридичного факультету ЗНУ провели засідання круглого столу на тему: «Адміністративне судочинство та роль судді у ньому» під керівництвом декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора Тетяни Коломоєць.

На заході були присутні студенти юридичного факультету 2-4 курсів, а також студенти 5 курсу та слухачі магістратури денного та заочного відділень. До участі у круглому столі запросили викладачів факультету, а також юристів-практиків, які працюють у сфері судочинства: суддів Запорізького окружного адміністративного суду Олександра Нечипуренка, Катерину Недашківську, Інну Шару, суддю Заводського районного суду м. Запоріжжя, к.ю.н. Руслана Сінєльніка, голову Господарського суду Запорізької області Олександра Немченка та помічника судді Апеляційного суду Запорізької області Володимира Немченка.
На захід завітали й представники інших ВНЗ України – відомі вчені, знавці адміністративного права: доктор юридичних наук, професор Одеського національного університету ім. І.І.Мечнікова Олександр Миколенко та кандидат юридичних наук, доцент Національного університету «Юридичної академії ім. Ярослава Мудрого» Валентина Зуй, які детально зупинилися на існуючих у теорії адміністративного судочинства проблемах «розсуду судді», співвідношення «адміністративного судочинства» із суміжними поняттями, результатах узагальнень порівняльно-правових досліджень з питань формування переконання судді.
Юристи-практики у своїх доповідях звернули особливу увагу на обов’язки судді, роль та значення розсуду та внутрішнього переконання під час прийняття суддівського рішення. Серед студентів жваву дискусію викликали певні практичні аспекти вказаної проблематики, фактори, що впливають на формування переконання судді. За результатами засідання круглого столу та дискусії було сформульовано низку змін до існуючого Кодексу адміністративного судочинства України та кількох інших нормативно-правових актів.

Схожі новини