Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістерські роботи представників ЗНУ відзначені на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства»

03.12.2013 09:58 Все Факультети Економічний Економічний факультет конкурс перемога наукова робота

Наукові роботи аспірантки кафедри фінансів та кредиту економічного факультету Юлії Швець і випускника економічного факультету ЗНУ Артема Рудницького отримали відзнаку на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» за видами галузей. Усього у змаганні, що проходило на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, взяли участь 139 дипломних робіт ОКР «магістр» із 64 вищих навчальних закладів із 28 міст усіх регіонів України.

Серед робіт, представлених до участі в конкурсі, 42 дипломні роботи були визнанні кращими за рішенням журі, до складу якого увійшли 20 представників 11 провідних вищих навчальних закладів із 7 міст України.
21-22 листопада у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського нагородили кращих учасників конкурсу. Так, 13 робіт були відзначені дипломами 1 ступеня, 15 – дипломами 2 ступеня та 14 – дипломами 3 ступеня. Усі інші учасники (97 робіт) отримали почесні грамоти.
Робота Юлії Швець «Методика аналізу формування та використання фінансових ресурсів підприємства ПАТ «ЗАЗ»» (керівник - д.е.н., професор Алла Череп) посіла І місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт.
Дипломну роботу Артема Рудницького «Діагностика фінансової кризи підприємства ВАТ «Запоріжсталь» в ринкових умовах господарювання» (керівник - д.е.н., професора Алла Череп) відзначили грамотою у номінації: «За найвищий рівень апробації досягнутих результатів дослідження».
Колектив економічного факультету Запорізького національного університету вітає переможців і бажає їм нових наукових здобутків!