Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели звітно-ювілейний концерт хореографічної студії «D.A.L.S.»

У ЗНУ провели звітно-ювілейний концерт хореографічної студії «D.A.L.S.»

03.12.2013 13:37 Центр культурно-масової роботи хореографічна студія «D A L S » вокальна студія «Кантилена»

29 листопада у 8 навчальному корпусі ЗНУ (ПК ім. Дроб’язка) відбувся Звітно-ювілейний концерт хореографічної студії «D.A.L.S.» «Танок як стиль життя». Організаторами заходу стали представники Центру культурно-масової роботи ЗНУ і хореографічної студії «D.A.L.S.».

Ведучі заходу – художній керівник центру культурно-масової роботи Андрій Бондаренко та студентка філологічного факультету, учасниця студії розмовного жанру студії «СТЕМ МС» Юлія Чеборай – у своєму привітанні розшифрували назву популярної в ЗНУ хореографічної студії, без учасників якої не обходиться жодна значна подія культурного життя нашого університету: «D.A.L.S.» – це абревіатура вислову «Dance as life style» («Танок як стиль життя»).
Під час концерту ведучі також згадали про історію створення цього колективу: вона починається у 90-х рр. ХХ століття, коли при Палаці культури «АвтоЗАЗ» був заснований колектив народного танцю «Козачата-Січ» під керівництвом Олександра Матеши. Вчителями хореографії «Козачат» стали Світлана й Тетяна Матеши, а керівником молодіжної групи – Олена Сємілєт. Саме на базі цього колективу і була створена хореографічна студія Центру культурно-масової роботи Запорізького національного університету «D.A.L.S.».
Почесні гості заходу – Олександр, Світлана і Тетяна Матеши – разом із директором Центру культурно-масової роботи ЗНУ Юлією Янько привітали учасників хореографічної студії та її керівника Ірину Василенко, яка вже протягом п’яти років очолює «D.A.L.S.», з ювілеєм колективу та нагородили їх Подяками ректора ЗНУ.
Під час концерту учасники «D.A.L.S.» продемонстрували свої таланти, а також різноманітність репертуару студії: вони виконували і ліричні композиції, і запальні танки, і народні танці. Кожен такий виступ супроводжувався щирими оплесками глядачів.
Крім того, до концертної програми увійшли виступи учасників вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Дар’ї Рупасової, Аліси Кривошєєвої, Анни Соловйової, Наталії Онішкевич, Євгена Славицького та інших. Пісні у їх виконанні також супроводжувались хореографічними виступами учасників «D.A.L.S.».
Під час заходу не лише згадувалися заслуги цього колективу, а й пролунало багато теплих слів на адресу його танцівників та побажань нових досягнень і перемог.

Схожі новини