Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ зустрілися з молодими науковцями інших запорізьких вишів

Представники Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ зустрілися з молодими науковцями інших запорізьких вишів

09.12.2013 17:01 Наукове товариство студентів та аспірантів міжвишівські зв’язки

4 грудня за ініціативи голови Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету Валентини Кучерук була організована зустріч із представниками Наукових товариств Запорізької державної інженерної академії та Запорізького державного медичного університету.

Наш університет на заході представляли голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Валентина Кучерук, перший заступник голови НТСА ЗНУ, голова НТСА юридичного факультету Олександр Коломоєць, заступник голови НТСА ЗНУ, голова НТСА факультету менеджменту Марина Пасенко та секретар НТСА ЗНУ, голова НТСА факультету соціології та управління Олена Струк. Від ЗДІА були присутні голова Наукового товариства ЗДІА Павло Малков і його заступник Олег Горлачев; а ЗДМУ представляли голова Наукового товариства цього вишу Назар Кузьо та Вероніка Гилянчук.
На обговорення були винесені такі питання: організаційна структура товариств (характеристика, особливості, пріоритетні напрямки розширення); організація наукових заходів у вишах; мотивація студентів до наукової діяльності; розгляд із головами факультетів суміжних напрямків можливих проектів; плани на майбутнє.
Зустріч відбулася у дружній та конструктивній атмосфері. Учасники виявили сподівання на проведення подібних заходів у майбутньому.

Координаційна рада НТСА ЗНУ

Схожі новини