Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-волонтери ЗНУ відвідали гімназію №46

Студенти-волонтери ЗНУ відвідали гімназію №46

09.12.2013 11:09 Студрада ЗНУ

Волонтери Запорізького національного університету в рамках довготривалої акції «Ми проти наркотиків!» відвідали гімназію №46 м. Запоріжжя із тренінговою програмою для школярів старших класів 11А та 11Б.

Ще нещодавно вони самі були слухачами тренінгу від представників благодійної організації «ЛЖВ» («Люди, що живуть з ВІЧ»), а тепер самі цікаво та небанально розповідали школярам про негативний вплив наркотиків на організм людини.
Можна лише привітати наших студентів Катерину Балдіну, Катерину Лукьяненко, Дениса Бондаренко, Дарину Прокоп’єву, Вікторію Волошиною, Анастасію Безсмертну, Влада Скубицького, Ольгу Нестеренко, Анастасію Усатенко з дебютом у ролі волонтерів-тренерів. Також зі студентами на зустрічі були присутні тренери організації «ЛЖВ».
Презентація, приклади з життя, зворотній зв’язок, різні повчальні ігри – все це не пройшло повз школярів, які наочно зрозуміли всю тяжкість питання наркоманії в Україні. Попереду на волонтерів очікує поїздка до одного з інтернатів області.
Студентська рада буде продовжувати працювати над подібними освітньо-соціальними проектами, всі студенти, які хочуть отримувати повну інформацію про волонтерських рух в університеті, просимо долучатись до групи в мережі «ВКонтакті»: http://vk.com/volunteers_znu або звертайтесь безпосередньо до голови соціального сектору студради університету Катерини Балдіної (http://vk.com/baldinak).
Саме зараз студрада залучає волонтерів до майбутньої новорічної акції з фондом «Діти Запоріжжя», не пропустіть можливості долучитись до бобрих справ!

Студентска рада ЗНУ

Схожі новини