Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проблеми розвитку галузі економічного аналізу розглянули студенти-економісти

Проблеми розвитку галузі економічного аналізу розглянули студенти-економісти

12.12.2013 13:49 Все Факультети Економічний Економічний факультет круглий стіл

Сьогодні на економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу з теми «Сучасні методи аналізу фінансового стану підприємств: ключові аспекти вітчизняної та закордонної практики», що проходило у рамках діяльності студентської наукової проблемної групи «Економічний аналіз: сучасні проблеми розвитку» кафедри обліку і аудиту.

Очолила та координувала роботу засідання керівник гуртка, в.о. завідувача кафедри обліку й аудиту Надія Шмиголь. Від імені декана економічного факультету, професора Алли Череп вона привітала всіх присутніх і побажала їм плідної роботи. Надія Миколаївна також акцентувала увагу присутніх на тому, що ефективність функціонування сучасних підприємств цілком залежить від уміння управляти фінансовими й інвестиційними коштами, що, у свою чергу, пов’язане з рівнем теоретичних і практичних знань фахівця, зокрема з методики аналізу фінансового стану підприємства.
Участь у роботі круглого столу взяли студенти ІІ-ІV курсів економічного факультету та магістри спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». У якості експертів при обговоренні доповідей виступили викладачі факультету – заступник декана з наукової роботи, доцент Андрій Линенко, заступник декана з виховної роботи, доцент Вікторія Сьомченко, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, доцент Валентина Гельман, старші викладачі Світлана і Олена Саєнко та інші.
Із доповідями виступили студенти Ангеліна Ангеловська з теми «Класика фінансового аналізу: склад показників, приклади аналізу окремих звітів», Мирослав Макаров – «Рентабельність: оцінка та аналіз на підприємствах різних галузей економіки», Наталія Ханаєва розповіла про «Сучасні техніки фінансового аналізу з метою максимізації цінності компанії» та інші. Увагу слухачів привернув виступ магістра спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» Анастасії Сердюк, яка представила «Методи аналізу фінансового стану комерційного банку».
Важливим моментом засідання цього круглого столу стало те, що вперше він проводиться у рамках роботи проблемної групи з економічного аналізу. Результати роботи учасників засідання будуть опубліковані у щорічному науковому збірнику кафедри обліку й аудиту «Економічний аналіз у системі управління: теорія і практика».

Олена Хлистун

Схожі новини