Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед переможців Обласного туру Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика

20.12.2013 09:52 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет конкурс Яцика

Учора у стінах Запорізького національного університету відбувся Обласний тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Після оцінювання конкурсних робіт, журі визначило переможців.

Нагадаємо, що студенти мали виконати 6 завдань за 4 години, а конкурс передбачав роботу за двома напрямками - «Філологічний» та «Нефілологічний». За результатами оцінювання конкурсних робіт призові місця розподілилися наступним чином:
«Філологічний» напрям:
1 місце – Вікторія Теодорова (Запорізький національний університет);
2 місце – Катерина Зінченко (Мелітопольський державний педагогічний університет);
3 місце – Юлія Кондратенко (Бердянський державний педагогічний університет).
«Нефілологічний» напрям:
1 місце – Дар’я Шатіло (Бердянський державний педагогічний університет);
2 місце – Микита Жуков (Запорізький національний університет);
3 місце – Оксана Зайцева (Таврійський державний агротехнологічний університет).
Вітаємо переможців та бажаємо їм майбутніх перемог та творчої наснаги.

Ксенія Назаренко