Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету подарували свято вихованцям дитячого центру «Джерело»

Представники юридичного факультету подарували свято вихованцям дитячого центру «Джерело»

24.12.2013 11:57 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

19 грудня, у день Святого Миколая, студенти юридичного факультету під керівництвом старшого викладача Миколи Мартинова та заступника голови студентської ради Олексія Красова завітали до вихованців дитячого реабілітаційного центру «Джерело» з розважальною програмою та подарунками.

Представники юридичного факультету підготували для дітей розважальну програму зі справжніми новорічними персонажами – Дідом Морозом (Ілля Белік), Снігуронькою (Марія Пегушина) та Сніговою Бабою (Тетяна Сокол). Ведучими заходу стали Тетяна Парфінська та Олексій Кальонов.
Діти водили хоровод біля ялинки разом із Дідом Морозом та Снігуркою, грали зі Сніговою Бабою в сніжки, які були зроблені з повітряних кульок, відгадували загадки ведучих. Сподобалися їм і новорічні пісні, які виконували студенти.
Але найбільше маленькі глядачі, звісно ж, чекали на подарунки від Діда Мороза, тому дуже зраділи солодощам. У свою чергу, адміністрація центру була вдячна представникам юридичного факультету за канцелярські товари, які також були подаровані дітям.
Після розважальної програми всі охоче фотографувалися з Дідом Морозом та розповідали йому про свої бажання, які він пообіцяв обов’язково виконати.

Юридичний факультет

Схожі новини