Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-видавці ЕПК інтерпретували відому байку Григорія Сковороди

Студенти-видавці ЕПК інтерпретували відому байку Григорія Сковороди

26.12.2013 11:24 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК

У рамках вивчення курсу «Фольклор та давня література» третьокурсники спеціальності «Видавнича справа та редагування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ на чолі з доцентом кафедри соціальних комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю, викладачем даної дисципліни Інною Абрамовою інсценували одну з найактуальніших байок Григорія Сковороди «Бджола та Шершень».

Студенти-видавці підійшли до поставленого завдання досить креативно, інтерпретувавши байку на новий лад. Кожен образ твору отримав нове бачення, а юні актори намагалися передати всю суть філософії Григорія Сковороди навіть у найкоротших висловах.
Процесом цієї міні-вистави керували Катерина Щербина та Анастасія Рибакова, які були авторами та пояснювали глядачам усе, що вони бачили. Головні ролі виконували: Вікторія Джуган (Бджола) та Ірина Бакумовська (Шершень). У другорядних ролях виступили Ірина Сігарьова, Ганна Єніна, Юлія Штепа, Вікторія Балуєва та Валентина Кордош.
Таким чином, студенти сучасною постановкою відомого твору намагалися донести до глядачів, що ідея спорідненої праці, на важливості якої наголошував у своїй філософії Григорій Сковорода, має місце й у нашому сьогоденні.

Катерина Щербина

Схожі новини