Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінар для вчителів запорізьких шкіл відбувся на фізичному факультеті

Семінар для вчителів запорізьких шкіл відбувся на фізичному факультеті

09.01.2014 15:41 Фізичний факультет семінар

На базі фізичного факультету ЗНУ відбувся традиційний семінар для вчителів фізики запорізьких шкіл. Цього разу доповідачі та присутні обговорили «Розвиток уміння розв’язувати фізичні задачі у контексті підготовки до ЗНО з фізики».

Засідання відкрила методист Інформаційно-аналітичного методичного центру Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Валентина Кравцова.
Декан фізичного факультету, доцент Андрій Андрєєв у своєму зверненні подякував присутнім за співпрацю, яка триває вже не один рік між учителями запорізьких шкіл та науковцями ЗНУ, за допомогу в проведенні профорієнтаційної роботи та підготовку вступників, які в 2013 році поповнили лави першокурсників фізичного факультету нашого університету. Він також наголосив, що на факультеті відбуваються екскурсії для учнів старших класів, і запросив усіх охочих оглянути лабораторії, познайомитися з викладачами та діяльністю фізичного факультету.
Професор кафедри фізики та методики її викладання Юрій Мінаєв зупинився на питанні використання прийомів критичного мислення при виконанні тестових завдань. Ця доповідь викликала зацікавлення та жваве обговорення серед присутніх.
Власним досвідом роботи у напрямку підготовки учнів до ЗНО з фізики з колегами поділилися вчитель Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Володимир Муха (за програмою профільного рівня) та вчитель загальноосвітньої школи №101 Ірина Булищенко (за програмою рівня стандарту).
А на завершення семінару обговорили доповідь асистента кафедри фізики та методики її викладання Ірини Даценко стосовно найпоширеніших помилок під час розв’язування задач ЗНО з фізики.
Після семінару всі охочі мали можливість поспілкуватися та задати додаткові запитання доповідачам.

Схожі новини