Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету зустріли Новий рік у Львові

Студенти юридичного факультету зустріли Новий рік у Львові

10.01.2014 10:15 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет свято

Студенти 2-4 курсів юридичного факультету Запорізького національного університету разом зі старшим викладачем кафедри конституційного та трудового права Миколою Мартиновим зустріли цей Новий рік у Львові. Під час новорічної екскурсійної поїздки представники ЗНУ не лише відвідали численні історичні пам’ятки, але й побували у Львівському національному університеті імені Франка.

Поїздка до Львова, що тривала з 27 грудня 2013 року по 3 січня 2014 року, стала справді незабутньою для всіх її учасників. За цей час наші студенти пройшли багато екскурсійних маршрутів, ознайомилися з такими відомими історичними пам’ятками цього міста, як центральна площа, Ринок, Ратуша, Міський арсенал, Високий замок тощо. Також вони побували у багатьох соборах різних конфесій, відвідали музеї та виставки. Окремим пунктом програми стала екскурсія замками Львівщини – Олеським, Підгорецьким і Золочевським, яка тривала майже цілий день.
Звісно, найбільше враження на студентів ЗНУ справила зустріч Нового року біля центральної львівської ялинки, де зібралося багато мешканців та гостей міста. Однак, навіть під час святкування майбутні юристи не забували і про налагодження та зміцнення зв’язків між ЗНУ та іншими вітчизняними вишами: вони завітали до Львівського національного університету імені Івана Франка, побували на його юридичному та історичному факультетах. До речі, студенти - члени наукових товариств нашого й львівського вишів - вже не перший рік співпрацюють, беручи участь у спільних проектах.
Від незвичайної зустрічі Нового року в усіх учасників поїздки залишилися найприємніші враження. Дехто з них уже зараз мріє у майбутньому знову поїхати до міста Лева.

Схожі новини