Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Світлини фотокореспондента ЗНУ Василя Биченка увійшли до ювілейної експозиції членів Запорізького фотоклубу

Світлини фотокореспондента ЗНУ Василя Биченка увійшли до ювілейної експозиції членів Запорізького фотоклубу

11.01.2014 10:37

10 січня у виставковому залі Запорізького обласного відділення Національної спілки фотохудожників України відбулося офіційне відкриття 2 частини виставки робіт членів Запорізького фотоклубу, приуроченої до 50-річчя цієї організації. Серед митців, чиї роботи були представлені на розсуд численних відвідувачів виставки та представників місцевих ЗМІ, був і фотокореспондент прес-центру Запорізького національного університету Василь Биченко.

До речі, саме фотороботи Василя Михайловича займали більшу кількість місця в ювілейній експозиції клубу. 5 січня Василю Биченку виповнилося 70 років, тож його ювілей майже співпав із відзначанням півсторіччя із дня заснування цієї організації, й участь у виставці дала змогу імениннику ще раз продемонструвати свої значні досягнення у фотомистецтві.
Голова правління Запорізької обласної організації Національної спілки фотохудожників України, Заслужений працівник культури України, почесний громадянин Запоріжжя Олег Бурбовський в інтерв’ю кореспондентам місцевих телеканалів та друкованих ЗМІ розповів про концепцію зазначеної виставки: її організатори ставили перед собою завдання ознайомити глядачів з усією багатогранністю мистецьких робіт, створених фотографами Запорізької області. Олег Олександрович у своєму виступі також зупинився на творчості окремих фотохудожників. Так, він підкреслив особливі досягнення Василя Биченка, чиї роботи неодноразово посідали призові місця на престижних фотоконкурсах, і зазначив, що Василь Михайлович добре знаний як талановитий і багатогранний митець не лише у нашому регіоні, а й далеко за його межами.
До привітань ювіляра також доєднались колеги Василя Биченка, які, зокрема відзначили його внесок у розвиток спортивної фотографії. Також вони наголосили на тому, що фоторепортажі ювіляра із багатьох знакових для нашої області подій добре відомі не лише його колегам, але й широку загалу завдяки його багаторічній співпраці із провідними місцевими ЗМІ.
Під час заходу йшлося і про майбутню презентацію книги, до якої увійдуть відомості про провідних фотомитців Запоріжжя, а також їхні знакові роботи. У тому числі до видання будуть включені й фотографії Василя Биченка.

Таміла Тарасенко

Фото: Василь Биченко,
Володимир Шеремет