Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ провели чергові майстер-класи для вчителів Запорізького регіону

На біологічному факультеті ЗНУ провели чергові майстер-класи для вчителів Запорізького регіону

15.01.2014 10:44 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет

15 січня на базі біологічного факультету Запорізького національного університету у рамках профорієнтаційної роботи відбулися вже четверті у цьому навчальному році майстер-класи для вчителів Запорізького регіону.

На захід завітали понад 30 вчителів біології та хімії з різних шкіл Запорізького регіону. Декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик привітала учасників заходу у стінах нашого університету та окреслила план роботи семінару.
На вчителів очікував майстер-клас від кандидата біологічних наук, доцента кафедри хімії біологічного факультету Михайла Завгороднього на тему «Аналіз ЗНО-2014 року з біології та хімії», який продовжила завідувач підготовчого відділення, доцент Ірина Бакаленко. Вона розповіла присутнім про правила реєстрації учнів на зовнішнє незалежне оцінювання освіти та дала кілька порад щодо підготовки випускників шкіл до ЗНО.
Наступний майстер-клас провів кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології та зоології Валерій Горбань. Він розповів про усі напрями підготовки біологічного факультету, за якими можуть здобувати вищу освіту майбутні абітурієнти, а також про перспективи подальшого працевлаштування випускників факультету.
Кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету Олександр Корж виступив із темою «Екологічна освіта при викладанні природничих дисциплін», а декан біологічного факультету Людмила Омельянчик розповіла учасникам заходу про сучасні методи дослідження в галузях біології та хімії, правила роботи з прекурсорами та правила оформлення журналу їхнього використання, ознайомила їх з матеріально-технічною базою факультету та інноваційними технологіями, що використовуються в навчальному процесі.
Окрім того, на вчителів Запорізького регіону очікувала екскурсія Зоологічним музеєм біологічного факультету, яку провів завідувач музею Олександр Коротя.
Варто зазначити, що гарною традицією для біологічного факультету стали також візити учнів шкіл Запорізького регіону. Представники факультету проводять для майбутніх абітурієнтів екскурсії університетом та Зоологічним музеєм, знайомлять їх з матеріально-технічною базою нашого вишу та проводять профорієнтаційну роботу.

Олена Ярошенко

Схожі новини