Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочала активну діяльність спеціалізована вчена рада з філософських наук

У ЗНУ розпочала активну діяльність спеціалізована вчена рада з філософських наук

16.01.2014 09:18 Наука відділ аспірантури і докторантури

Із січня 2014 року в Запорізькому національному університеті розпочала активну діяльність спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій із філософських наук під головування декана факультету соціології та управління, професора Максима Лепського. Вченим секретарем цієї ради призначено професора Тараса Бутченка.

За словами завідувача відділу аспірантури і докторантури ЗНУ Геннадія Васильчука, це – одна з найпотужніших спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських дисертацій в Україні. До її складу лише від нашого університету входять 7 докторів наук, професорів: декан факультету соціології та управління Максим Лепський, декан факультету менеджменту Ірина Шавкун, а також – представники професорсько-викладацького колективу нашого вишу Тарас Бутченко, Віталій Воловик, Людмила Кривега, Володимир Таран і Володимир Скворець.
У планах завідувача спецради Максима Лепського за два роки досягти того, аби їй присвоїли статус спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій.
Нагадаємо, що на сьогодні у нашому університеті діє 6 спеціалізованих вчених рад із 10 спеціальностей. По цьому показнику Запорізький національний університет є лідером у нашому регіоні, до якого входять Запорізька, Миколаївська та Херсонська області. У перспективі в нашому виші мають відкрити ще одну спецраду із захисту кандидатських дисертацій, на цей раз – із педагогічних наук.

Таміла Тарасенко

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=16001 and cach_timestamp>1614674389
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'