Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулося відкриття кафедри управління персоналом і маркетингу

На економічному факультеті відбулося відкриття кафедри управління персоналом і маркетингу

16.01.2014 10:24 Все Факультети Економічний Економічний факультет

Відповідно до стратегічного плану ректора ЗНУ Миколи Фролова щодо реконструкції університету в нашому виші відбувається послідовне поліпшення умов праці викладачів та студентів, у тому числі було оновлено аудиторний фонд економічного факультету. Так, 14 січня на економічному факультеті Запорізького національного університету після капітального ремонту відбулося відкриття кабінету (ауд. 218а 5 навчального корпусу) нової кафедри управління персоналом і маркетингу.

Колектив кафедри управління персоналом і маркетингу урочисто привітали представники всіх кафедр економічного факультету на чолі з деканом, професором Аллою Череп.
На початку заходу декан економічного факультету, професор Алла Череп побажала завідувачу новоствореної кафедри, доценту Валентині Гельман та її колегам творчих успіхів, натхнення та висловила впевненість у подальшому перспективному розвитку, конкурентній привабливості на ринку освітніх послуг, досягненні високих показників у науковій, навчально-методичній та виховній роботі, активному сприянню студентської наукової думки.
До побажань вагомих наукових результатів і творчої співпраці колективу кафедри приєдналися заступник декана з наукової роботи, доцент Андрій Линенко, заступник декана з навчальної роботи, ст.викладач Юлія Краснокутська, голова профспілки економічного факультету Олена Саєнко, професори Наталя Максишко, Надія Шмиголь, Дмитро Бабміндра, Володимир Вишняков, доцент Олександр Лепьохін, старший викладач Олег Баштанік.
На заході також були присутні представники економічного факультету Володимир Бугай, Ольга Іващенко, Анастасія Пухальська, Лілія Бехтер, Тетяна Заховалко, Сергій Чеверда, Вікторія Шаповалова, Катерина Штепа, Наталія Соловйова, Інна Акєнтьєва, Олена Левченко, Олена Цокур, Аліна Овчаренко, Юлія Швець.

Валентина Гельман,
Наталія Терент’єва

Схожі новини