Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованки ЗНУ - спринтери Марія Ремень й Олеся Повх - перемогли у референдумі «Лауреати спортивного року»

Вихованки ЗНУ - спринтери Марія Ремень й Олеся Повх - перемогли у референдумі «Лауреати спортивного року»

16.01.2014 15:06 Спорт перемога

Наприкінці минулого року запорізькі журналісти та спортивні функціонери взяли участь у вже традиційному референдумі «Лауреати спортивного року». Вони мали визначити трійку найкращих спортсменів області, тренерів і команд з ігрових видів спорту. В опитуванні, проведеному під егідою Запорізької асоціації спортивних журналістів і редакції газети «Запорізька правда», взяли участь 30 респондентів.

За результатами референдуму в номінації «Кращі спортсмени області» вихованки ЗНУ – спринтери Марія Ремень й Олеся Повх – посіли друге місце.
До речі, Марія й Олеся традиційно входять до трійки кращих спортсменів Запорізької області за результатами цього опитування, оскільки щороку здобувають найвищі нагороди на чемпіонатах Європи і світу. Минулий спортивний сезон теж був для них вдалим: під час Чемпіонату Європи вони здобули «золото» в естафеті. До того ж Олеся Повх під час цього ж чемпіонату посіла 1 місце на дистанції у 100 метрів, а Марія Ремень першою подолала дистанцію у 200 метрів. Крім того, Марія під час зимового Чемпіонату Європи здобула «золото» на дистанції у 60 метрів.
Вітаємо наших спортсменок та бажаємо вдалих виступів та спортивних здобутків!

Схожі новини