Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочала роботу Школа педагогічної майстерності

У ЗНУ розпочала роботу Школа педагогічної майстерності

20.01.2014 14:28

Сьогодні, 20 січня, у Запорізькому національному університеті розпочала свою роботу щорічна Школа педагогічної майстерності. Діяльність Школи спрямована на допомогу молодим викладачам в оволодінні прийомами організації навчальної діяльності студентів та власної педагогічної діяльності, розв’язанні психолого-педагогічних завдань у навчанні та вихованні студентів, реалізації програми підготовки фахівців відповідних напрямів у вищий школі.

Головною метою діяльності цієї школи є формування педагогічної компетентності молодих викладачів вищого навчального закладу, готовності до інноваційної діяльності, потреб професійного розвитку.
У тематиці занять школи знайшли відображення актуальні для молодих викладачів психолого-педагогічні проблеми, пов’язані із професійною діяльністю, а саме – гуманістичний підхід в освітньому просторі ВНЗ, інноваційна діяльність в освітній сфері вищої школи, комунікативна діяльність педагога вищої школи, тощо.
Враховуючи актуальні потреби вищої школи в організації дистанційного навчання студентів до переліку занять цього року внесено тренінг дистанційного навчання, спрямований на оволодіння основами теорії дистанційного навчання, ознайомлення із типами програмного забезпечення розробки дистанційних курсів побудованих на модульній основі, оволодіння навичками створення електронних курсів та застосування електронних публікацій у навчальному процесі вищої школи.
Заняття проходитимуть протягом двох тижнів з 20 по 31 січня 2014 року. По закінченні занять слухачі Школи виконують випускну роботу у формі методичної розробки до курсів, які вони викладають.

Школа педагогічної майстерності