Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету ЗНУ взяла участь у науковій конференції «Інститут Президента України в системі державної влади України»

Студентка юридичного факультету ЗНУ взяла участь у науковій конференції «Інститут Президента України в системі державної влади України»

21.01.2014 15:49 Все Факультети Юридичний конференція Бадло юридичний

17 січня у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України та Національної академії наук України відбулася наукова конференція «Інститут Президента України в системі державної влади України». На конференції були присутні близько двох тисяч поважних гостей та посадовців усіх рівнів, а також представники вищих навчальних закладів України.

Під час заходу до присутніх звернулися Міністр освіти та науки України Дмитро Табачник та Перший Президент України Леонід Кравчук. З вітальним словом виступив ректор КНУ ім. Тараса Шевченка Леонід Губернський, який підкреслив важливість даного заходу.
Після святкового відкриття конференції учасників запросили на пленарні засідання. Усього було передбачено роботу у 5 тематичних секціях: «Інститут Президента в державному управлінні України», «Досвід функціонування інституту Президента в молодих демократіях», «Інститут Президента в системі визначення та реалізації стратегічних пріоритетів розвитку трансформаційної економіки України», «Правові аспекти функціонування інституту Президента України» та «Інститут Президента та формування конституційного устрою України».
Запорізький національний університет на конференції представляла студентка юридичного факультету Віталіна Бадло, яка взяла участь у роботі секції «Правові аспекти функціонування інституту Президента України» та виступила з доповіддю «Аналіз взаємодії Президента України з Кабінетом міністрів України: загально-правовий аспект» (науковий керівник – д.ю.н., професор, декан юридичного факультету Тетяна Коломоць).
Після виступу всіх учасників заходу відбулася жвава дискусія, під час якої були обговорені особливості повноважень Президента України, а також його взаємодію з іншими гілками влади. Доповідь нашої студентки визнали однією з найкращих. Також були відзначені високий рівень знань представниці ЗНУ, повне та всебічне володіння матеріалом.
Під час закриття конференції ректор КНУ ім. Шевченка подякував усім присутнім за гарну та плідну роботу, побажав її учасникам наснаги і наукового зросту. За результатами конференції була видана збірка тез.

Юридичний факультет

Схожі новини