Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Голова Запорізької обласної держадміністрації Олександр Пеклушенко зустрівся з викладачами та студентами факультету соціології та управління ЗНУ

Голова Запорізької обласної держадміністрації Олександр Пеклушенко зустрівся з викладачами та студентами факультету соціології та управління ЗНУ

21.01.2014 17:01 Все Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління візит Олександр Пеклушенко

21 січня голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко завітав до Запорізького національного університету. Під час зустрічі з викладачами та студентами факультету соціології та управління Олександр Миколайович поділився з ними планами щодо стратегічних напрямків розвитку Запорізького регіону, а також дав відповіді на всі поставлені йому запитання, зокрема на ті, що стосувались подальшої співпраці між Запорізькою облдержадміністрацією та нашим вишем.

На початку зустрічі ректор ЗНУ, професор Микола Фролов від імені всіх присутніх на заході подякував почесному гостю за те, що він знайшов час у своєму щільному графіку, аби завітати до нашого університету та зустрітися з його викладачами та студентами.
Олександр Пеклушенко, звертаючись до присутніх, зазначив, що хотів би, аби формат зустрічі не нагадував офіційне спілкування політика з передовою частиною молоді Запорізького краю, а пройшов би у більш невимушеній і дружній обстановці.
Так, Олександр Миколайович розповів про основні етапи своєї біографії та поділився думками щодо ключових історичних та політичних подій, які визначили напрямки розвитку нашої держави. Також Олександр Пеклушенко згадав про головні стратегічні плани роботи його команди. Зокрема, він зазначив, що цього року близько 200 мільйонів із держбюджету має піти на вирішення екологічних проблем нашої області, у тому числі – на встановлення моніторів для висвітлення оперативної інформації щодо екологічної ситуації в Запоріжжі. Олександр Миколайович згадав також про плани щодо завершення у цьому році будівництва таких стратегічних об’єктів, як мости через Дніпро та Центр екстреної медичної допомоги, розвиток промислових підприємств нашого міста тощо.
Також він відповів на численні запитання студентів. Зокрема, він пообіцяв наступного місяця взяти участь у роботі круглого столу, присвяченого співпраці ЗОДА з молоддю, у «Школі політаналізу» - проекті, який реалізовують викладачі та студенти кафедри політології ФСУ, у діяльності сектору «Ліги молодих політологів» студентської ради факультету. Також Олександр Пеклушенко поділився своїми думками щодо вирішення проблеми працевлаштування молоді та схвалив діяльність волонтерського руху «Студентське серце», що діє на факультеті.
Олександр Миколайович запевнив, що всебічно підтримує продовження реалізації договору про співробітництво між ЗОДА та ЗНУ. Зокрема, за його словами, заявка на проходження виробничої практики студентами ФСУ на базі Запорізької обласної державної адміністрації буде стовідсотково виконана.
Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов запросив почесного гостя частіше бувати у нашому виші, адже в Запорізькому національному відбувається багато важливих подій, а за підтримки облдержадміністрації діяльність нашого університету вийде на новий рівень.
Декан факультету соціології та управління, професор Максим Лепський, звертаючись до Олександра Пеклушенка, зазначив, що губернатор кожного дня відвідує стратегічні об’єкти нашої області, тож особливо приємно, що одним із них став Запорізький національний університет. Також Максим Анатолійович вручив Олександру Пеклушенку книги, авторами яких є науковці ФСУ.

Таміла Тарасенко

Схожі новини