Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІІІ міський конкурс інформаційних технологій: нові досягнення вихованців позашкільних закладів Запоріжжя

ІІІ міський конкурс інформаційних технологій: нові досягнення вихованців позашкільних закладів Запоріжжя

23.01.2014 10:07 Мала академія управління бізнесом економічний факультет

16 та 17 січня на базі Комунарського районного центру молоді та школярів відбувся ІІІ міський конкурс інформаційних технологій, організаторами якого в цьому році виступили Мала академія управління бізнесом Комунарського районного центру молоді та школярів і економічний факультет Запорізького національного університету.

Конкурс проводився у номінаціях «Офіс» та «Web-дизайн». У заході взяли участь команди позашкільних закладів м. Запоріжжя – Клубу науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ», Запорізької міської Станції юних техніків та Малої академії управління бізнесом КРЦМтаШ. Загалом участь у конкурсі взяли 17 вихованців ПНЗ.
Головними завданнями конкурсу є: популяризація навчання ІТ технологіям в позашкільних навчальних закладах міста, підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформаційних технологій, виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання їм допомоги у виборі професії, самовдосконалення дітей та учнівської молоді.
У кожній номінації були визначені переможці за кількістю зароблених балів та за результатами захисту власних робіт.
Так, у номінації «Офіс» місця розподілилися наступним чином:
1 місце – Владислав Артюх, вихованець СЮТ;
1 місце – Олег Наконечний, вихованець МАУБ, ЗОШ №23, 10а;
2 місце – Анастасія Кузьменко, вихованка МАУБ, гімназія №8, 10а;
3 місце - Денис Чернецький, вихованець МАУБ, ЗОШ №23, 10а;
Даніель Паульс, вихованець МАУБ, ЗОШ №103, 11б.
Номінація «Web-дизайн»:
1 місце – Катерина Усманова, ЗОШ №90, 11а;
2 місце – Євген Яремченко, ЗОШ №84, 9а; Василь Шевляков, ЗОШ №80, 11а;
3 місце – Тетяна Носаненко, ЗОШ №38, 9б.
Вихованці, які посіли призові місця, були відзначені грамотами економічного факультету ЗНУ та КРЦМтаШ, а також подарунками.
Окрім того дипломами були відзначені всі учасники конкурсу та нагороджені грамотами команди-переможці. Теплі слова на адресу конкурсантів прозвучали від декана економічного факультету ЗНУ професора Алли Череп, голови журі кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ Тетяни Заховалко, керівника Малої академії управління бізнесом Олени Старікової, заступника директора КРЦМтаШ Лариси Буйниченко, методиста Центру позашкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР Клари Голдобіної, керівників гуртків інформатики Валерії Старікової і Тетяни Войтюк, а також інших педагогів.
Переможці конкурсу візьмуть участь в обласному етапі конкурсу інформаційних технологій, який відбудеться 25-26 січня в КЗ ЦНТТУМ «Грані» ЗОР.

Олена Старікова,
керівник Малої академії управління бізнесом

Схожі новини