Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали студентів усіх запорізьких вишів із Тетяниним днем

У ЗНУ привітали студентів усіх запорізьких вишів із Тетяниним днем

25.01.2014 10:24 Центр культурно-масової роботи свято

24 січня в Запорізькому національному університеті провели міське музично-розважальне шоу, приурочене до Дня студента. У кафе «Тетянин день» зібралися представники всіх вищих навчальних закладах нашого міста, насамперед – студентки на ім’я Тетяна. Саме їх вчора вітали найбільше, адже 25 січня у тих Тетян, які навчаються у вишах, – подвійне свято: свята Тетяна вважається покровителькою всієї студентської молоді.

Організатори заходу – співробітники відділу по роботі з молоддю та сім’єю Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради під керівництвом його начальника Ігоря Філіпенка та фахівці Центру культурно-масової роботи ЗНУ під головуванням його директора Юлії Янько – подбали про цікаву, сповнену сюрпризів програму, яка б забезпечила гарний настрій усім присутнім.
Ведучі заходу – студенти ЗНУ Катерина Даньшина, Катерина Черниш, Микола Копиловський та Єгор Захаров – нагадали глядачам про історію виникнення свята: саме у день святої Тетяни 349 років тому імператриця Єлизавета видала наказ про створення першого в Російській імперії університету.
Також вони протягом шоу в гумористичній манері вітали всіх присутніх у залі студентів від імені відомих історичних особистостей - Олександра Суворова та Архімеда, від імені улюблених багатьма літературних героїв Шерлока Холмса і доктора Ватсона і, звісно, від імені самих студентів. Зі сцени лунали побажання всім присутнім здобути улюблену професію, здійснити наукові відкриття, отримувати престижні стипендії і бути успішними.
Кульмінацією вечора став виступ почесного гостя – начальника відділу по роботі з молоддю і сім’єю Департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Ігоря Філіпенка. Від імені міського голови м. Запоріжжя Олександра Сіна і всієї міської ради він побажав усім студентам успіхів і запевнив, що місцева влада завжди підтримуватиме їх – кращих представників молоді нашого найкращого міста Запоріжжя. Особливо урочисто Ігор Сергійович привітав усіх присутніх у залі Тетян з їхнім днем янгола. Саме вони першими отримали з його рук по шматочку великого святкового торту, прикрашеного гербом міста, символом ЗНУ та зображенням залікової книжки, який приготували співробітники кафе «Тетянин день». Також усі Тані одержали подарунки від Ігоря Філіпенка. Окремо привітали Тетяну Скирду із ЗІЕІТ, яка 24 січня святкувала свій День народження.
Ще одним подарунком для учасників свята стали виступи вокалістів студії «Кантилена» у супроводі хореографічних композицій учасників колективу «DALS» Центру культурно-масової роботи ЗНУ.
Глядачі голосно аплодували пісням у виконанні Наталії Онішкевич, Аліни Сур, Володимира Сташенка, Вікторії Назарової, Юлії Федоренко, Єлизавети Верби, Анни Соловйової та Анастасії Верченко. Також гучними оплесками зустріли номери від хореографічної студії «Danger» та індійський танок у виконанні студенток Запорізького державного медичного університету.
Святковий вечір завершився дискотекою, у якій із задоволенням взяли участь усі присутні на заході студенти.

Таміла Тарасенко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини